Проектування дитячих садків і шкіл - специфіка і етапи здійснення

Дата публикации: 13/01/2020

Дані об'єкти повинні повністю відповідати середовищі, що сприяє нормальному розвитку і навчання маленьких громадян.
Проектування шкіл та дитячих садочків, як і будь-якого іншого об'єкта, починається з детального моніторингу території. Розробляється план, що враховує кількість необхідних для будівництва будівель, особливість інфраструктури та комунікаційної системи. Саме на даному етапі відбувається складання всієї проектної документації, після чого - подальше її узгодження в відповідальних службах. Не менш важливо грунтовно підійти до складання робочої документації та кошториси, згідно з якими будуть здійснюватися безпосередньо будівництво (зведення фундаменту, стін, перекриттів, даху) і підведення комунікаційних мереж.


Проектування шкіл і садків, реалізація даних розробок має кілька основних особливостей

  1. Розташовуватися об'єкт повинен поблизу житлових масивів, але на віддалі від активних транспортних магістралей.
  2. Проектування початкових шкіл передбачає значне озеленення наближених ділянок.
  3. Безпосередньо будівлі освітніх установ не повинні бути вище 3-х поверхів (в умовах щільної міської забудови допускається 4). Це пов'язано із забезпеченням безпеки дітей в надзвичайних ситуаціях, коли може знадобитися термінова евакуація.
  4. Проектування шкіл, їх зведення здійснюється з урахуванням наявної інформації про кількість дітей, які будуть відвідувати заклад. Від цього будуть залежати розміри їдальні, актового і спортивного залів, особливості розташування класів, груп, сходових майданчиків, роздягалень, туалетів і т.д.
  5. Необхідна наявність пішохідних переходів, що забезпечують безпеку дітей, зручне розташування зупинок.
  6. Величезне значення в проектуванні садів і шкіл повинна приділятися створенню відповідного освітнього процесу і успішному розвитку інфраструктури та загальної атмосфери, яка б мотивувала до досягнення кращих результатів.
  7. Споруджена будова повинна бути досить багатофункціональною, щоб задовольняти мінливі вимоги до навчального процесу.
  8. Проектування дитячих садків, шкіл в обов'язковому порядку враховує відповідні санітарні та пожежні норми.
  9. У будівництві та процесі обробки повинні використовуватися тільки екологічно чисті, безпечні матеріали.


Заключение


Планується проектування будівель шкіл і дитячих садів, центрів раннього розвитку або ж інших освітніх об'єктів, в будь-якому випадку бажаний авторський нагляд для забезпечення своєчасної здачі об'єкта в експлуатацію, точного його відповідності представленого в проекті.

Другие статьи:

Нержавеющие заглушки

Сфера использования нержавеющих заглушек невероятно широка. С помощью той или иной модели устройства можно наглухо закрыть или даже загерметизировать концевые части труб. Для этого нужно просто приварить заглушку отбортованными концами к торцу трубы. 

Загородные коттеджные поселки

Жилье в близлежащих пригородах мегаполиса, особенно если удачно выбран поселок, может иметь массу неоспоримых достоинств. При наличии удобного транспортного сообщения (общественные маршруты или собственный автомобиль) коттеджи в пригороде могут не уступать в доступности к центру многим спальным районам в городской черте.

Бетонные дороги

Современными материалами для покрытия дорог в настоящее время считается асфальт и бетон. Для изготовления асфальта используется такой вяжущий материал, как битум, а для бетонного покрытия – цемент. Но как показывает практика, бетонные дороги, по сравнению с дорогами асфальтового покрытия, являются более надежными, прочными и долговечными.

[title-raw]

Шторы плиссе появились во второй половине прошлого века в Германии. Внешне плиссе очень схожи с привычными нам жалюзи, ведь тут тоже присутствует горизонтальный каркас. Однако для штор плиссе не используются ламели, из которых изготавливаются жалюзи. Они заменяются в плиссе тканью со специальными складками.

освещение ванной комнаты

Освещение ванной комнаты – непростая проблема во время любого ремонта. Проблема эта обуславливается тем, что в ванной комнате отсутствует естественный источник освещения. Кроме этого, затрудняет работу с освещением и предназначение комнаты.

Шкафы архивные

Стеллажи архивные изготавливают из стали, в зависимости от комплектации одна полка может выдерживать от 60 до 300 килограммов. Полки можно регулировать по высоте и передвигать при помощи специального приспособления.

© Все публикации являются собственностью портала Stcrim.com. Любое использование материала только с указанием источника и прямой ссылки на портал Stcrim.com.

Яндекс.Метрика