Проектування дитячих садків і шкіл - специфіка і етапи здійснення

Дата публикации: 13/01/2020

Дані об'єкти повинні повністю відповідати середовищі, що сприяє нормальному розвитку і навчання маленьких громадян.
Проектування шкіл та дитячих садочків, як і будь-якого іншого об'єкта, починається з детального моніторингу території. Розробляється план, що враховує кількість необхідних для будівництва будівель, особливість інфраструктури та комунікаційної системи. Саме на даному етапі відбувається складання всієї проектної документації, після чого - подальше її узгодження в відповідальних службах. Не менш важливо грунтовно підійти до складання робочої документації та кошториси, згідно з якими будуть здійснюватися безпосередньо будівництво (зведення фундаменту, стін, перекриттів, даху) і підведення комунікаційних мереж.


Проектування шкіл і садків, реалізація даних розробок має кілька основних особливостей

  1. Розташовуватися об'єкт повинен поблизу житлових масивів, але на віддалі від активних транспортних магістралей.
  2. Проектування початкових шкіл передбачає значне озеленення наближених ділянок.
  3. Безпосередньо будівлі освітніх установ не повинні бути вище 3-х поверхів (в умовах щільної міської забудови допускається 4). Це пов'язано із забезпеченням безпеки дітей в надзвичайних ситуаціях, коли може знадобитися термінова евакуація.
  4. Проектування шкіл, їх зведення здійснюється з урахуванням наявної інформації про кількість дітей, які будуть відвідувати заклад. Від цього будуть залежати розміри їдальні, актового і спортивного залів, особливості розташування класів, груп, сходових майданчиків, роздягалень, туалетів і т.д.
  5. Необхідна наявність пішохідних переходів, що забезпечують безпеку дітей, зручне розташування зупинок.
  6. Величезне значення в проектуванні садів і шкіл повинна приділятися створенню відповідного освітнього процесу і успішному розвитку інфраструктури та загальної атмосфери, яка б мотивувала до досягнення кращих результатів.
  7. Споруджена будова повинна бути досить багатофункціональною, щоб задовольняти мінливі вимоги до навчального процесу.
  8. Проектування дитячих садків, шкіл в обов'язковому порядку враховує відповідні санітарні та пожежні норми.
  9. У будівництві та процесі обробки повинні використовуватися тільки екологічно чисті, безпечні матеріали.


Заключение


Планується проектування будівель шкіл і дитячих садів, центрів раннього розвитку або ж інших освітніх об'єктів, в будь-якому випадку бажаний авторський нагляд для забезпечення своєчасної здачі об'єкта в експлуатацію, точного його відповідності представленого в проекті.

Другие статьи:

Железобетонные кольца

В связи с тем, что применяются бетонные кольца в местах с прямым контактом с водной средой, эти изделия должны соответствовать экологическим стандартам и быть герметичными. Для этого в условиях производства обязательно осуществляются испытания на жесткость и прочность и расчеты на долговечность.

Пластиковые окна

Пластиковые окна уже успели прочно обосноваться на современном рынке различных товаров для ведения строительства и ремонта. Произошло это благодаря их великолепным эксплуатационным качествам, прекрасной теплоизоляции, гидроизоляции, способности не пропускать в квартиру различные посторонние уличные звуки.

Рулонные шторы

Тканевые ролеты (ролл-шторы) – практичное и сравнительно дешевое украшение для любого окна, которое позволяет регулировать поступление света в помещение. Такая современная и изысканная деталь дизайна, с легкостью скроет Ваше жилье от посторонних взглядов. 

Побывав в гостях, посетив клуб или офис с наливными полами, люди обычно приходят в восторг. Незабываемая цветовая гамма, рисунки на полу, который не имеет швов! Всё это вызывает желание преобразить в свой дом, сделать свои, уникальные полы. Что же такое наливные полы? И можно ли залить их самому?

пожарная сигнализация

Любая система обнаружения пожара на стадии начального развития, поэтапно проходит несколько шагов жизненного цикла: обоснование необходимости оборудования объекта такими системами, проектирование, монтаж, пуско-наладочные работы.

металлочерепица

Без сомнения, в строительстве дома крыша играет одну из самых главных ролей. Ведь на нее возложена серьезная и ответственная работа, защиты дома. Поэтому выбирая материал для вашей будущей кровли важно правильно выбрать материал, которым будет защищен ваш дом.

© Все публикации являются собственностью портала Stcrim.com. Любое использование материала только с указанием источника и прямой ссылки на портал Stcrim.com.

Яндекс.Метрика