ПРИБИРАННЯ ПІСЛЯ РЕМОНТУ

Дата публикации: 08/11/2018
На жаль, тільки після ретельного прибирання квартири можна вважати ремонт успішно завершеним. Для цього доведеться відтирати плями штукатурки, фарби, шпаклівки та інших будівельних матеріалів. А сил і бажання на це просто немає.
 

Як правильно робити прибирання?

І тут сам собою виникає питання: "Прибирати самостійно, або звернутися в клінінгову компанію?" Адже є ризик зіпсувати нові шпалери, лінолеум, паркет і плитку. Економія тут недоречна, оскільки лише фахівці знають напевно, якісь кошти напевно очистить, ту чи іншу забруднення без ушкодження. І ось тепер ваша задача звернутися за допомогою до перевіреної компанії.
 

Як правильно вибрати спеціалістів?

По розпитуйте знайомих, вивчіть відгуки про фірми в інтернеті. Досвід і кваліфікація ось головні критерії по вибору справжніх фахівців. Домовтеся про терміни виконання роботи і вивезення будівельного сміття після прибирання. Без спеціальної машини тут не обійтися. Одною із професійних компаній по прибиранню ви знайдете за посиланням https://www.magnus.in.ua/poslugi/pribirannya-pislya-remontu/, швидко, якісно і за помірною ціною.

Слідкуйте за роботою компанії постійно. І не забудьте укласти договір про надано послуги з прибирання, уважно його прочитавши. У ньому обов'язково повинні бути прописані терміни виконання робіт, їх обсяг і ціна, а також штрафні санкції за псування майна і не якісне виконання прибирання. Довіряти можна тільки професіоналам.
 

Як самомостійно провести прибирання?

Але часто трапляється так, що на виклик фахівців не вистачає засобів. Тоді прибирання повністю лягає на ваші плечі. Поспіх тут ні до чого.

Ось кілька порад щодо самостійної прибирання:
 
  • Для початку потрібно позбутися від залишків матеріалів і сміття. Чи не доклеенние шпалери, напівпорожній мішок штукатурки краще відразу викинути. Вони лише будуть захаращувати ваш будинок і навряд чи коли то будуть використані. Не шкодуйте витрачених грошей.
  • Занадто великий будівельне сміття краще вивести на вантажній машині. Вручну його чи не перенести, та й легковика машину для таких цілей використовувати не розумно. Найміть транспорт або попросіть знайомого, який має відповідний транспорт. Вантажники теж знадобляться, особливо якщо немає сильної чоловічої половини.
  • Не використовуйте для прибирання звичайний пилосос. Після закінчення прибирання відчистити його навряд чи вдасться. Фільтр, трубка дуже легко забруднюються, а ось вичистити їх практично неможливо .Техніку швидше за все доведеться викинути.
  • Використовуйте ганчірки, воду і звичайну харчову соду. Вона прекрасно очищає будівельний пил з поверхні. При цьому не шкодять матеріалами. Не тріть з усією силою, достатньо кілька разів протерти місця забруднень.
  • Очищати плями варто тільки після того, як з'ясували їх природу. Для кожного забруднення є своє ефективне средство.Не поспішайте з їх вибором Так ви збережете всі в первозданному вигляді.
  • Видаліть залишки монтажної піни відразу. Після її затвердіння це буде вже проблематично. Використовуйте спеціальний очищувач. Якщо піну видалити не вдалося, виріб підлягає повній заміні.
  • Лаки і всілякі фарби легко видалити за допомогою ацетону. Так само є всілякі спец кошти для ламінату, якщо плями на підлозі. Оскільки навіть застелити підлогу плівкою вам не вдасться повністю уникнути забруднень.
Очищаючи будинок своїми силами ви берете повну відповідальність за свої дії і завжди йдете на ризик. Ніхто не відшкодує вам збитки в разі псування вашого майна. Тому перш ніж приступити до збирання спробуйте той чи інший очищувач на маленькій ділянці матеріала.Так ви уникнете неприємних наслідків.
 

Другие статьи:

Контейнер CONTAINEX

Блок-контейнер - это сборно-разборная конструкция, главным предназначением которой является обеспечение персонала компании необходимым помещением. Такой контейнер можно без особых усилий перевозить с одного места на другое.

автомобильные перевозки

Наряду с железнодорожным транспортом пользуется популярностью для грузоперевозок и автомобильный транспорт. Сегодня, преимущества имеют частные транспортные компании, т.к. последние всегда готовы подойти к нуждам клиентов индивидуально.

avtonomnaya-kanalizaciya-dlya-zagorodnogo-doma

Стоит отметить, что автономная канализация не нуждается в частой очистке, как в случае с выгребной ямой (не реже, чем раз в полгода необходимо вызывать ассенизаторов). Очистительные работы достаточно проводить раз в несколько лет.

выбираем бетон

Как узнать, бетон какой марки подходит для определенных видов строительных работ? Если у вас есть проектная документация – все просто. Там эта параметры уже указаны. Но что делать, если документов на руках нет, или нужно проверить соответствие смеси заявленной маркировке?

рынок стройматериалов

Современный рынок стройматериалов предлагает огромный выбор новинок. Рассмотрим некоторые из них. Речь пойдёт о жидком дереве. В последнее время эта новинка становится всё более популярной. Так что же это за материал? Это экологически чистая измельчённая древесина, смешанная с полимерными смолами.

кирпич

Самые прочные и долговечные сооружения выполнены из камня или его искусственного аналога - кирпича. Поэтому тот, кто строит, надолго и для себя, использует именно кирпич.

© Все публикации являются собственностью портала Stcrim.com. Любое использование материала только с указанием источника и прямой ссылки на портал Stcrim.com.

Яндекс.Метрика