Чиста вода в офісах.

Дата публикации: 19/12/2013

Сучасна людина більшу частину свого часу проводить на роботі. За статистикою, середній офісний працівник випиває в день 3 чашки чаю або кави. В літній період ця цифра збільшується за рахунок постійного вживання води від спеки. Проте, ніде не опублікована статистика, скільки офісних працівників зіпсували своє здоров'я за рахунок вживання неякісної води зі шкідливими домішками. Будь-який хороший керівник має дбати про здоров'я своїх працівників. Зробити це зовсім не складно.

Доставка чистої води.

Інтернет рясніє пропозиціями по доставці артезіанської води додому та в офіси. Якщо офіс вашої компанії знаходиться в місті Львові, рекомендуємо вам звернути увагу на пропозицію компанії Українські Джерела. Вода видобувається в екологічно чистому районі Львівської області, селі Угринів, за 110 кілометрів від Львова. Вода проходить очистку під дією тиску в 16 атмосфер. Всі шкідливі домішки затримуються на спеціальних фільтрах, без ушкодження природньої артезіанської структури води. Якість води відповідає державним стандартам та підтверджена сертифікатами відповідності і висновками державної санітарно-епідеміологічної експертизи. Вода розливається у полікарбонатні бутлі, місткістю 18,9 літрів. Доставка води здійснюється зранку та ввечері по будням і один раз в субботу, тому, не залежно від графіку роботи вашого підприємства ви можете бути впевнені, що не залишитесь без чистої питної води. Окрім води, Українські Джерела можуть доставити всі необхідні супутні товари: починаючи від чаю та кави, закінчуючи одноразовими ложками та серветками.

Використання кулерів

Для того, щоб пити джерельну воду в офісі було зручніше та приємніше, варто використовувати кулер. Українські Джерела пропонують своїм клієнтам оренду та купівлю кулерів, а саме кулер настільний, з опцією охолодження, кулер настільний, без опції охолодження, помпа механічна, "Blue-Rain", Помпа механічна, "Quick". Немає нічого приємнішого в спекотній літній день, ніж ковток охолодженої артезіанської води. Сучасні моделі кулерів забезпечують як охолодження так і нагрівання води до потрібної температури, для швидкого приготування гарячих напоїв.

Здоров'я - безцінне. Пам'ятайте: здоровий працівник, це ефективний працівник. Тому у здоров'я свого персоналу варто інвестувати. Тим паче, що ціни Українських Джерел одні з найнижчих на ринку доставки питної води.

Другие статьи:

[title-raw]

Статья о компаниях, которые имеют право на срочное получение допуска саморегулируемых организаций. Виды деятельности, на которые надо оформлять разрешения СРО.

elevator

Крупным сельхозпроизводителям и фермерским хозяйствам, занимающимся производством зерновых культур, всегда бывают, необходимы услуги элеватора, ведь хранение и переработка продукции такого рода требует определенных технологических условий.

автономная канализация для дома

Сегодня сложно себе представить благоустроенный частный дом без «обязательных атрибутов» бытовой цивилизации – систем электро- и водоснабжения, отопления и отвода сточных вод. При отсутствии централизованных коммуникаций для подключения, выбирают автономный вариант.

Дизайн интерьера
Дизайн интерьера

Дизайн интерьера часто требует больших вложений и это касается в большей степени не финансового вопроса, а тех душевных сил, которые оказываются так необходимы, чтобы создать наиболее гармоничный вид комнаты. После долгих работ методом проб и ошибок у нас получается, наконец, создать идеальную гармонию, удовлетворяющую нашим потребностям, подчеркивающую характер и вкусы. Действительно работы по проектированию, к примеру, гостиной могут занять много времени и сил, как душевных, так и физических. И бывает очень обидно, когда в результате некоторые детали совершенно не вписываются в общую концепцию представленного стиля. Часто этими деталями являются бытовые приборы. В нашем конкретном случае речь пойдет о телевизорах.

 
электрик

В данное время вряд ли можно найти человека, который может представить свою жизнь без электричества. Его отсутствие многими людьми воспринимается как мировая катастрофа. Для того, чтобы постоянно был свет и работали электрические приборы, необходимо, чтобы все находилось в исправном состоянии.

Как избежать приобретения  некачественной продукции

Зачастую, приобретая строительно-отделочные материалы, которые скрепляет стреппинг лента, покупатель не может гарантировать ее качественность и пригодность для применения. Именно поэтому к покупкам подобного рода стоит относиться как можно внимательнее, тщательно продумывая все возможные риски.

© Все публикации являются собственностью портала Stcrim.com. Любое использование материала только с указанием источника и прямой ссылки на портал Stcrim.com.

Яндекс.Метрика