Чиста вода в офісах.

Дата публикации: 19/12/2013

Сучасна людина більшу частину свого часу проводить на роботі. За статистикою, середній офісний працівник випиває в день 3 чашки чаю або кави. В літній період ця цифра збільшується за рахунок постійного вживання води від спеки. Проте, ніде не опублікована статистика, скільки офісних працівників зіпсували своє здоров'я за рахунок вживання неякісної води зі шкідливими домішками. Будь-який хороший керівник має дбати про здоров'я своїх працівників. Зробити це зовсім не складно.

Доставка чистої води.

Інтернет рясніє пропозиціями по доставці артезіанської води додому та в офіси. Якщо офіс вашої компанії знаходиться в місті Львові, рекомендуємо вам звернути увагу на пропозицію компанії Українські Джерела. Вода видобувається в екологічно чистому районі Львівської області, селі Угринів, за 110 кілометрів від Львова. Вода проходить очистку під дією тиску в 16 атмосфер. Всі шкідливі домішки затримуються на спеціальних фільтрах, без ушкодження природньої артезіанської структури води. Якість води відповідає державним стандартам та підтверджена сертифікатами відповідності і висновками державної санітарно-епідеміологічної експертизи. Вода розливається у полікарбонатні бутлі, місткістю 18,9 літрів. Доставка води здійснюється зранку та ввечері по будням і один раз в субботу, тому, не залежно від графіку роботи вашого підприємства ви можете бути впевнені, що не залишитесь без чистої питної води. Окрім води, Українські Джерела можуть доставити всі необхідні супутні товари: починаючи від чаю та кави, закінчуючи одноразовими ложками та серветками.

Використання кулерів

Для того, щоб пити джерельну воду в офісі було зручніше та приємніше, варто використовувати кулер. Українські Джерела пропонують своїм клієнтам оренду та купівлю кулерів, а саме кулер настільний, з опцією охолодження, кулер настільний, без опції охолодження, помпа механічна, "Blue-Rain", Помпа механічна, "Quick". Немає нічого приємнішого в спекотній літній день, ніж ковток охолодженої артезіанської води. Сучасні моделі кулерів забезпечують як охолодження так і нагрівання води до потрібної температури, для швидкого приготування гарячих напоїв.

Здоров'я - безцінне. Пам'ятайте: здоровий працівник, це ефективний працівник. Тому у здоров'я свого персоналу варто інвестувати. Тим паче, що ціни Українських Джерел одні з найнижчих на ринку доставки питної води.

Другие статьи:

Полимерные ванны, их плюсы и минусы
Всё больше людей при замене или покупке ванной, отдаёт предпочтение ванне полимерной форме. В чём же причина такой популярности? Данные ванны, которые ещё называют акриловыми, производят из современных полимерных материалов, которые заливаются в несколько слоёв. Этот материал совершенно безопасен для человеческого тела. А ещё он позволяет изготавливать ванны самых различных форм и расцветок, которые впишутся в любой ремонт. 
 
 
легкие металлоконструкции

Модернизация строительной отрасли дала возможность освоить работы по быстрому возведению зданий различного назначения из металлоконструкций. Именно применение легких металлических конструкций обеспечивает возможность сооружать в короткие сроки здания, отличающиеся высоким качеством.

 мебель из массива

Достаточно долгое время мебель изготавливали из дерева. Но в настоящий момент открылось множество материалов помимо дерева и каждый из них специально создан для осуществления выгодного производства мебели. Однако мебель из массива дерева продолжает пользоваться спросом, причем, довольно успешно и сдавать позиции мебели, производимой из других материалов, даже не думает. Мебель из массива – это высокий показатель имиджа и вершина столярного мастерства того, кто занимается ее производством.

 
Нержавейка

Нержавеющая сталь, отличается высокими функциональными и практичными свойствами, она надежна и практична, а все изделия, выполненные из нержавеющей стали отличаются красотой и стилем. Однако помимо красоты своих декоративных предметов, нержавеющая сталь или нержавейка очень популярна в промышленности.

эмали и краски Benjamin Moore

В настоящее время существует большой выбор различных красочных материалов, которые удобны в использовании, универсальны в применении, многофункциональны. Они могут иметь широкую палитру цветов и подходить для покраски разных поверхностей.

Светодиодные осветительные приборы

Всем известно, что перегрузка электросетей зачастую приводит или к возникновению аварийных ситуаций, или к пожарам. Это происходит в случае использования светильных приборов потребляющих большое количество электроэнергии.

Отправить комментарий

© Все публикации являются собственностью портала Stcrim.com. Любое использование материала только с указанием источника и прямой ссылки на портал Stcrim.com.

Яндекс.Метрика