Чиста вода в офісах.

Дата публикации: 19/12/2013

Сучасна людина більшу частину свого часу проводить на роботі. За статистикою, середній офісний працівник випиває в день 3 чашки чаю або кави. В літній період ця цифра збільшується за рахунок постійного вживання води від спеки. Проте, ніде не опублікована статистика, скільки офісних працівників зіпсували своє здоров'я за рахунок вживання неякісної води зі шкідливими домішками. Будь-який хороший керівник має дбати про здоров'я своїх працівників. Зробити це зовсім не складно.

Доставка чистої води.

Інтернет рясніє пропозиціями по доставці артезіанської води додому та в офіси. Якщо офіс вашої компанії знаходиться в місті Львові, рекомендуємо вам звернути увагу на пропозицію компанії Українські Джерела. Вода видобувається в екологічно чистому районі Львівської області, селі Угринів, за 110 кілометрів від Львова. Вода проходить очистку під дією тиску в 16 атмосфер. Всі шкідливі домішки затримуються на спеціальних фільтрах, без ушкодження природньої артезіанської структури води. Якість води відповідає державним стандартам та підтверджена сертифікатами відповідності і висновками державної санітарно-епідеміологічної експертизи. Вода розливається у полікарбонатні бутлі, місткістю 18,9 літрів. Доставка води здійснюється зранку та ввечері по будням і один раз в субботу, тому, не залежно від графіку роботи вашого підприємства ви можете бути впевнені, що не залишитесь без чистої питної води. Окрім води, Українські Джерела можуть доставити всі необхідні супутні товари: починаючи від чаю та кави, закінчуючи одноразовими ложками та серветками.

Використання кулерів

Для того, щоб пити джерельну воду в офісі було зручніше та приємніше, варто використовувати кулер. Українські Джерела пропонують своїм клієнтам оренду та купівлю кулерів, а саме кулер настільний, з опцією охолодження, кулер настільний, без опції охолодження, помпа механічна, "Blue-Rain", Помпа механічна, "Quick". Немає нічого приємнішого в спекотній літній день, ніж ковток охолодженої артезіанської води. Сучасні моделі кулерів забезпечують як охолодження так і нагрівання води до потрібної температури, для швидкого приготування гарячих напоїв.

Здоров'я - безцінне. Пам'ятайте: здоровий працівник, це ефективний працівник. Тому у здоров'я свого персоналу варто інвестувати. Тим паче, що ціни Українських Джерел одні з найнижчих на ринку доставки питної води.

Другие статьи:

комплексная система пожарной безопасности

Давно уже прошли те времена, когда собственники и руководители предприятий, организаций предпочитали всего лишь обозначать свои действия по оборудованию объектов системами пожарной безопасности, для того, чтобы представители пожарного надзора не имели к ним особых претензий.

деревянные евроокна

Качественные современные окна - это тот элемент, который, в первую очередь, обеспечивает уют в квартире или доме. Раньше наиболее популярными были пластиковые модели, но с течением времени такой материал, как дерево, понемногу начинает вытеснять пластик.

Утеплить деревянный дом своими руками

Решили утеплить дом самостоятельно? Несколько простых советов помогут вам определить наиболее подходящий способ утепления стен.

Потолки в санузел

Ремонт санузла отличается повышенной сложностью, как относительно выбора материалов, так и дизайнерского решения. Учитывая специфическое предназначение помещения, к используемым материалам предъявляются специальные требования.

радиаторные батареи

Сравнительно недавно отношение к выбору радиаторных батарей существенно изменилось. Прежде всего, это обусловлено огромным разнообразием такой продукции, которая отличается материалом, из которого изготавливается, внешним видом, а также сроком полезной эксплуатации.

Пароизоляция

В настоящее время в строительной сфере большое значение отводится защите пола, стен, кровли от воздействия холода, конденсата и пара. Так, например, для обустройства кровли применяются современные материалы.

© Все публикации являются собственностью портала Stcrim.com. Любое использование материала только с указанием источника и прямой ссылки на портал Stcrim.com.

Яндекс.Метрика