Чиста вода в офісах.

Дата публикации: 19/12/2013

Сучасна людина більшу частину свого часу проводить на роботі. За статистикою, середній офісний працівник випиває в день 3 чашки чаю або кави. В літній період ця цифра збільшується за рахунок постійного вживання води від спеки. Проте, ніде не опублікована статистика, скільки офісних працівників зіпсували своє здоров'я за рахунок вживання неякісної води зі шкідливими домішками. Будь-який хороший керівник має дбати про здоров'я своїх працівників. Зробити це зовсім не складно.

Доставка чистої води.

Інтернет рясніє пропозиціями по доставці артезіанської води додому та в офіси. Якщо офіс вашої компанії знаходиться в місті Львові, рекомендуємо вам звернути увагу на пропозицію компанії Українські Джерела. Вода видобувається в екологічно чистому районі Львівської області, селі Угринів, за 110 кілометрів від Львова. Вода проходить очистку під дією тиску в 16 атмосфер. Всі шкідливі домішки затримуються на спеціальних фільтрах, без ушкодження природньої артезіанської структури води. Якість води відповідає державним стандартам та підтверджена сертифікатами відповідності і висновками державної санітарно-епідеміологічної експертизи. Вода розливається у полікарбонатні бутлі, місткістю 18,9 літрів. Доставка води здійснюється зранку та ввечері по будням і один раз в субботу, тому, не залежно від графіку роботи вашого підприємства ви можете бути впевнені, що не залишитесь без чистої питної води. Окрім води, Українські Джерела можуть доставити всі необхідні супутні товари: починаючи від чаю та кави, закінчуючи одноразовими ложками та серветками.

Використання кулерів

Для того, щоб пити джерельну воду в офісі було зручніше та приємніше, варто використовувати кулер. Українські Джерела пропонують своїм клієнтам оренду та купівлю кулерів, а саме кулер настільний, з опцією охолодження, кулер настільний, без опції охолодження, помпа механічна, "Blue-Rain", Помпа механічна, "Quick". Немає нічого приємнішого в спекотній літній день, ніж ковток охолодженої артезіанської води. Сучасні моделі кулерів забезпечують як охолодження так і нагрівання води до потрібної температури, для швидкого приготування гарячих напоїв.

Здоров'я - безцінне. Пам'ятайте: здоровий працівник, це ефективний працівник. Тому у здоров'я свого персоналу варто інвестувати. Тим паче, що ціни Українських Джерел одні з найнижчих на ринку доставки питної води.

Другие статьи:

буферная емкость в комбинированной системе теплоснабжения

Ни одна система отопления в наше время не обходится без теплового аккумулятора. Это устройство по-другому называется буферной емкостью и предназначается для накопления и сохранение тепла. После этого его необходимо использовать по назначению.

Лом пожарный

Согласно правилам пожарной безопасности, в помещениях организаций и предприятий, не оборудованных внутренним противопожарным водопроводом, в обязательном порядке должен быть установлен пожарный щит. Непременным атрибутом, которого, является лом пожарный.

Сложности демонтажа крыши

Вы решили заменить старую крышу, которая пришла в негодность и не знаете, как правильно подойти к этой проблеме?

архитектурные обмеры

В процессе эксплуатации жилых зданий, промышленных или производственных предприятий рано или поздно возникает момент, когда владельцу объекта приходится задумываться о капитальном ремонте. Проведения ремонта необходимо для улучшения качественных характеристик зданий ....

мягкая мебель для офиса

Мебель для офиса – это разнообразные прочные и функциональные кресла, столы, стулья, шкафы, а также мягкая мебель, которая может служить удобным местом ожидания для посетителя или островком для отдыха персонала в обеденный перерыв.

Межкомнатные двери, представленные на рынке, значительно отличаются по стоимости. Она зависит от того материала, который использовался для производства двери. Чаще всего межкомнатные двери изготавливают либо из ДСП, либо из натуральной древесины, которая является более дорогостоящим материалом, но одновременно самым прочным и надежным.

© Все публикации являются собственностью портала Stcrim.com. Любое использование материала только с указанием источника и прямой ссылки на портал Stcrim.com.

Яндекс.Метрика