Тижневик “Пропоную роботу”

Дата публикации: 16/03/2019

Даний сайт є розширеною електронною версією однойменного тижневика із зручним інтерфейсом та інформативним змістом. Він допомагає роботодавцям підібрати персонал для своїх підприємств, а шукачі роботи можуть знайти тут http://pro-robotu.ua/appl.php  для себе підходящі вакансії. Видання існує з 1996 року і добре зарекомендувало себе у галузі працевлаштування. На тижневик можна підписатися прямо з сайту, якщо перейти за посиланням до спеціальної форми замовлення, до того ж віднедавна відкрито нову послугу – підписку на онлайн-версію журналу. За бажанням відвідувач може також переглянути і його архівні номери.

Тижневик “Пропоную роботу” розповсюджується переважно у Києві та Київській області та містить у собі оголошення про вакансії тільки у столичному регіоні. Проте відгукнутися на них можуть жителі будь-якого іншого регіону України – зручність користування ресурсом полягає у тому, що усі оголошення, розміщені у тижневику, потрапляють також і на сайт.
Роботодавець може розмістити свою вакансію на передбаченій для цього сторінці. Після заповнення спеціальної форми його оголошення потрапить у найближче видання тижневика.

Для полегшення пошуку роботи претендентом, на іншій сторінці сайту усі вакансії розподілені по спеціалізаціях. А для бажаючих знайти роботу у своєму регіоні внизу головної сторінки є посилання на Всеукраїнський портал пошуку роботи Jobs.ua, який є проектом того ж видавництва, – там вакансії класифіковані перш за все по містах нашої країни. Крім того, на сайті фахівець може також розмістити своє резюме.

З іншого видання тої ж редакції - “Навчання та професійні курси” – можна довідатися про заклади освіти, які існують в Україні. Кожний номер журналу містить корисні поради щодо навчання та інтерв'ю з різними відомими людьми. Інформацію про нього теж можна знайти на сайті.

З перших хвилин перегляду ресурсу особливу увагу привертає до себе ліва частина сторінки. Там у випадковому порядку виступають назви цікавих статей на тему працевлаштування. Шукачеві, у якого є хоча б кілька вільних хвилин, варто зупинитися на цьому напіврозважальному розділі, тому що поради, описані в ньому, можуть стати у пригоді. Тут розповідається і про те, як правильно писати резюме, і про те, як успішно пройти випробувальний термін; про те, що говорити чи не говорити на співбесіді, і навіть про те, як красиво відмовитися від роботи, яку ви не хочете виконувати тощо. Статті написані як українською, так і російською мовами.

“Пропоную роботу” містить також окрему сторінку пошуку по сайту, сторінки з тематичними інтерв’ю, з Кодексом законів України “Про працю”, з контактами та описом діяльності видавництва. Є посилання на численні винагороди, отримані за час його існування. Додатково внизу є перелік дев’яти інших його онлайн-проектів.

Другие статьи:

Газобетон

Каждый, кто хоть задумывался о постройке дома или начинал уже реализовывать данную идею, задумывался над выбором материала для каркаса: дерево, кирпич, бетон или другие материалы - что выбрать? Среди всех их очень популярными являются кирпич, как классический материал, и газобетон.

гайковерт и перфоратор

Представляем вашему вниманию ударный гайковерт, который является профессиональным инструментом, предназначенным для выполнения сложных работ с особо высокими нагрузками.

Красный полнотелый кирпич для цоколя

На протяжении длительного времени наиболее распространенным строительным материалом, используемым для возведения и облицовки зданий, считается красный кирпич. Он прекрасно соперничает со всеми современными строительными материалами, превосходя их по экологической чистоте,

Промышленный топпинг

В настоящее время промышленный топпинг получил достаточно широкое распространение в России и в городе Санкт-Петербурге в частности по той простой причине, поскольку способствует существенному упрощению работы строителей с бетоном.

Деревянная баня из бревна

Дерево это материал, который как никакой другой подходит для бани. Поэтому все чаще можно видеть ведущееся строительство бани из оцилиндрованного бревна. Такими срубами, радующими глаз своей красотой, уже застроены многие участки в различных уголках страны.

Срубы для строительства
Если рассматривать совсем упрощенно, то сруб представляет из себя своего рода каркас будущего дома. Т.е. строение, которое состоит из деревянных бревен, не имеет крыши, пола, а также обрешетки. Настоящая находка для любого человека, который желает иметь личное жилье. Такой тип строительства характерен тем, что строительство на основе деревянного сруба осуществляется в кротчайшие сроки в отличии от других типов строительства. При этом также приятным моментом, а для кого-то и самым важным является относительно недорогая цена, опять же по сравнению с другими типами строительства. Также подобные строения имеют свой, особый микроклимат.
© Все публикации являются собственностью портала Stcrim.com. Любое использование материала только с указанием источника и прямой ссылки на портал Stcrim.com.

Яндекс.Метрика