Тижневик “Пропоную роботу”

Дата публикации: 16/03/2019

Даний сайт є розширеною електронною версією однойменного тижневика із зручним інтерфейсом та інформативним змістом. Він допомагає роботодавцям підібрати персонал для своїх підприємств, а шукачі роботи можуть знайти тут http://pro-robotu.ua/appl.php  для себе підходящі вакансії. Видання існує з 1996 року і добре зарекомендувало себе у галузі працевлаштування. На тижневик можна підписатися прямо з сайту, якщо перейти за посиланням до спеціальної форми замовлення, до того ж віднедавна відкрито нову послугу – підписку на онлайн-версію журналу. За бажанням відвідувач може також переглянути і його архівні номери.

Тижневик “Пропоную роботу” розповсюджується переважно у Києві та Київській області та містить у собі оголошення про вакансії тільки у столичному регіоні. Проте відгукнутися на них можуть жителі будь-якого іншого регіону України – зручність користування ресурсом полягає у тому, що усі оголошення, розміщені у тижневику, потрапляють також і на сайт.
Роботодавець може розмістити свою вакансію на передбаченій для цього сторінці. Після заповнення спеціальної форми його оголошення потрапить у найближче видання тижневика.

Для полегшення пошуку роботи претендентом, на іншій сторінці сайту усі вакансії розподілені по спеціалізаціях. А для бажаючих знайти роботу у своєму регіоні внизу головної сторінки є посилання на Всеукраїнський портал пошуку роботи Jobs.ua, який є проектом того ж видавництва, – там вакансії класифіковані перш за все по містах нашої країни. Крім того, на сайті фахівець може також розмістити своє резюме.

З іншого видання тої ж редакції - “Навчання та професійні курси” – можна довідатися про заклади освіти, які існують в Україні. Кожний номер журналу містить корисні поради щодо навчання та інтерв'ю з різними відомими людьми. Інформацію про нього теж можна знайти на сайті.

З перших хвилин перегляду ресурсу особливу увагу привертає до себе ліва частина сторінки. Там у випадковому порядку виступають назви цікавих статей на тему працевлаштування. Шукачеві, у якого є хоча б кілька вільних хвилин, варто зупинитися на цьому напіврозважальному розділі, тому що поради, описані в ньому, можуть стати у пригоді. Тут розповідається і про те, як правильно писати резюме, і про те, як успішно пройти випробувальний термін; про те, що говорити чи не говорити на співбесіді, і навіть про те, як красиво відмовитися від роботи, яку ви не хочете виконувати тощо. Статті написані як українською, так і російською мовами.

“Пропоную роботу” містить також окрему сторінку пошуку по сайту, сторінки з тематичними інтерв’ю, з Кодексом законів України “Про працю”, з контактами та описом діяльності видавництва. Є посилання на численні винагороди, отримані за час його існування. Додатково внизу є перелік дев’яти інших його онлайн-проектів.

Другие статьи:

Кабельный крепеж для электромонтажа

При строительстве и ремонте зданий неотъемлемой частью являются электромонтажные работы. При монтаже открытой проводки, специалисты используют специальные крепления. Они позволяют быстро и качественно произвести прокладку кабеля в здании или помещении.

Насосы для канализации

Сейчас есть возможность установить унитаз, стиральную машину или раковину на даче или в частном доме, находящемся вдали от центральной канализации. Такая же возможность есть, если санузел офиса или квартиры оказался далеко от стояка после перепланировки.

Разновидность буровых установок

УБШ-207 используется при проведении проходческих и очистных работ в подземном строительстве и горнодобывающей индустрии. Эта установка оснащена пневматическим двигателем, колесно-рельсовым ходовым элементом, имеет удобный пульт управления.

Выбор керамической плитки

При выборе керамической плитки потребитель должен определиться, какого именно качества и с какими техническими характеристиками продукт он хочет купить. В зависимости от помещения, в котором будет уложено напольное покрытие.

Как открыть свой ресторан

Если вы открываете собственный ресторан, не обязательно все продумывать от и до самостоятельно - есть способы сэкономить свое время и избежать ошибок.

озеленение территорий отелей

Чтобы создать максимально комфортную и уютную атмосферу, а также позаботиться о постояльцах, нужно сделать все возможное, ведь от этого может зависеть процветание и успех гостиницы либо отеля.

Отправить комментарий

© Все публикации являются собственностью портала Stcrim.com. Любое использование материала только с указанием источника и прямой ссылки на портал Stcrim.com.

Яндекс.Метрика