Тижневик “Пропоную роботу”

Дата публикации: 16/03/2019

Даний сайт є розширеною електронною версією однойменного тижневика із зручним інтерфейсом та інформативним змістом. Він допомагає роботодавцям підібрати персонал для своїх підприємств, а шукачі роботи можуть знайти тут http://pro-robotu.ua/appl.php  для себе підходящі вакансії. Видання існує з 1996 року і добре зарекомендувало себе у галузі працевлаштування. На тижневик можна підписатися прямо з сайту, якщо перейти за посиланням до спеціальної форми замовлення, до того ж віднедавна відкрито нову послугу – підписку на онлайн-версію журналу. За бажанням відвідувач може також переглянути і його архівні номери.

Тижневик “Пропоную роботу” розповсюджується переважно у Києві та Київській області та містить у собі оголошення про вакансії тільки у столичному регіоні. Проте відгукнутися на них можуть жителі будь-якого іншого регіону України – зручність користування ресурсом полягає у тому, що усі оголошення, розміщені у тижневику, потрапляють також і на сайт.
Роботодавець може розмістити свою вакансію на передбаченій для цього сторінці. Після заповнення спеціальної форми його оголошення потрапить у найближче видання тижневика.

Для полегшення пошуку роботи претендентом, на іншій сторінці сайту усі вакансії розподілені по спеціалізаціях. А для бажаючих знайти роботу у своєму регіоні внизу головної сторінки є посилання на Всеукраїнський портал пошуку роботи Jobs.ua, який є проектом того ж видавництва, – там вакансії класифіковані перш за все по містах нашої країни. Крім того, на сайті фахівець може також розмістити своє резюме.

З іншого видання тої ж редакції - “Навчання та професійні курси” – можна довідатися про заклади освіти, які існують в Україні. Кожний номер журналу містить корисні поради щодо навчання та інтерв'ю з різними відомими людьми. Інформацію про нього теж можна знайти на сайті.

З перших хвилин перегляду ресурсу особливу увагу привертає до себе ліва частина сторінки. Там у випадковому порядку виступають назви цікавих статей на тему працевлаштування. Шукачеві, у якого є хоча б кілька вільних хвилин, варто зупинитися на цьому напіврозважальному розділі, тому що поради, описані в ньому, можуть стати у пригоді. Тут розповідається і про те, як правильно писати резюме, і про те, як успішно пройти випробувальний термін; про те, що говорити чи не говорити на співбесіді, і навіть про те, як красиво відмовитися від роботи, яку ви не хочете виконувати тощо. Статті написані як українською, так і російською мовами.

“Пропоную роботу” містить також окрему сторінку пошуку по сайту, сторінки з тематичними інтерв’ю, з Кодексом законів України “Про працю”, з контактами та описом діяльності видавництва. Є посилання на численні винагороди, отримані за час його існування. Додатково внизу є перелік дев’яти інших його онлайн-проектів.

Другие статьи:

Apple iPhone 7 128Gb Red
Суперновинка
Конкуренция на мировом рынке телефонов, смартфонов и другой современной техники такова, что просто вынуждает всех ведущих «монстров», к каждому сезону разрабатывать и продвигать все больше и больше функциональных возможностей своих устройств. И, здесь покупателям нужно проявить изрядную осторожность и внимательность.

Поскольку кровля выполняет функцию ограждающей конструкции, которая должна хорошо защищать помещение от температурных колебаний, и находится в постоянно меняющихся погодных условиях, то для того, чтобы она прослужила как можно дольше, утеплению кровли следует уделить особо пристальное внимание.

Интернет магазин Frezza

Инструмент является действительно необходимой вещью для любого современного человека, он должен быть в каждом доме или квартире, не говоря уже о предприятиях и компаниях, основной сферой деятельности которых является проведение строительных, ремонтных и реставрационных работ.

Металлические сварные заборы

Сварной забор, изготовленный из профильной трубы, в равной степени хорошо и достойно смотрится в роли ограждения для промышленных объектов, территорий парковых зон и для территорий частных домов.

Решив заменить окна в своем доме или квартире, к выбору металлопластиковых окон нужно подходить со всей серьезностью и ответственностью. Ведь они покупаются не каждый день и не на один год, поэтому необходимо знать их основные характеристики. Уметь выбрать качественное, подходящее для помещения именно вашего дома или квартиры, металлопластиковое окно.

клапаны сенс

Электромагнитные клапаны – это устройства, созданные для регулировки напора жидкостей и газов в трубопроводах. С помощью клапана можно перекрыть доступ потока и снова открыть. Также электромагнитные клапаны реагируют на изменение в среде трубопровода направления тока и перепады давления.

© Все публикации являются собственностью портала Stcrim.com. Любое использование материала только с указанием источника и прямой ссылки на портал Stcrim.com.

Яндекс.Метрика