Тижневик “Пропоную роботу”

Дата публикации: 16/03/2019

Даний сайт є розширеною електронною версією однойменного тижневика із зручним інтерфейсом та інформативним змістом. Він допомагає роботодавцям підібрати персонал для своїх підприємств, а шукачі роботи можуть знайти тут http://pro-robotu.ua/appl.php  для себе підходящі вакансії. Видання існує з 1996 року і добре зарекомендувало себе у галузі працевлаштування. На тижневик можна підписатися прямо з сайту, якщо перейти за посиланням до спеціальної форми замовлення, до того ж віднедавна відкрито нову послугу – підписку на онлайн-версію журналу. За бажанням відвідувач може також переглянути і його архівні номери.

Тижневик “Пропоную роботу” розповсюджується переважно у Києві та Київській області та містить у собі оголошення про вакансії тільки у столичному регіоні. Проте відгукнутися на них можуть жителі будь-якого іншого регіону України – зручність користування ресурсом полягає у тому, що усі оголошення, розміщені у тижневику, потрапляють також і на сайт.
Роботодавець може розмістити свою вакансію на передбаченій для цього сторінці. Після заповнення спеціальної форми його оголошення потрапить у найближче видання тижневика.

Для полегшення пошуку роботи претендентом, на іншій сторінці сайту усі вакансії розподілені по спеціалізаціях. А для бажаючих знайти роботу у своєму регіоні внизу головної сторінки є посилання на Всеукраїнський портал пошуку роботи Jobs.ua, який є проектом того ж видавництва, – там вакансії класифіковані перш за все по містах нашої країни. Крім того, на сайті фахівець може також розмістити своє резюме.

З іншого видання тої ж редакції - “Навчання та професійні курси” – можна довідатися про заклади освіти, які існують в Україні. Кожний номер журналу містить корисні поради щодо навчання та інтерв'ю з різними відомими людьми. Інформацію про нього теж можна знайти на сайті.

З перших хвилин перегляду ресурсу особливу увагу привертає до себе ліва частина сторінки. Там у випадковому порядку виступають назви цікавих статей на тему працевлаштування. Шукачеві, у якого є хоча б кілька вільних хвилин, варто зупинитися на цьому напіврозважальному розділі, тому що поради, описані в ньому, можуть стати у пригоді. Тут розповідається і про те, як правильно писати резюме, і про те, як успішно пройти випробувальний термін; про те, що говорити чи не говорити на співбесіді, і навіть про те, як красиво відмовитися від роботи, яку ви не хочете виконувати тощо. Статті написані як українською, так і російською мовами.

“Пропоную роботу” містить також окрему сторінку пошуку по сайту, сторінки з тематичними інтерв’ю, з Кодексом законів України “Про працю”, з контактами та описом діяльності видавництва. Є посилання на численні винагороди, отримані за час його існування. Додатково внизу є перелік дев’яти інших його онлайн-проектів.

Другие статьи:

[title-raw]

Во время ремонтных работ трудно довести потолок до состояния совершенства. Для этой цели, а так же достижения завершенности художественного образа дома, натяжному потолку отводится достойное место среди множества отделочных материалов. Благодаря разнообразию цветовой гаммы, фактуры и физических свойств такого потолка можно визуально расширить пространство и изменить его до неузнаваемости.

[title-raw]
Лицензия МЧС представляет собой документ, который дает право заниматься предупреждением пожаров и пожаротушением, а также ремонтировать, устанавливать и обслуживать средства для пожарной безопасности. Чаще всего лицензия нужна организациям и индивидуальным предпринимателям на монтаж охранно-пожарной сигнализации. Но еще она потребуется для ряда других работ, связанных с системой сигнализации, вентиляции, пожаротушения и эвакуации.
водоэмульсионная краска

Покрасить стены такой краской, как водоэмульсионка, совершенно не сложно, главное – придерживаться нескольких простых правил. Чтобы колер лежал ровно и не оставлял на стене забелок, в народе называемых «щетки», важно не спешить и перед покраской уделить внимание приготовлению самой эмульсии, поверхности, предназначенной под окраску и самому процессу ее нанесения.

Жалюзи для окон и не только

            Жалюзи являются некоторыми аналогами штор. При этом сравнивая два эти инструмента, которые выступают в качестве заслонки между солнцем и вашим домашним уютом, стоит отметить, что вариант с жалюзи гораздо дешевле варианта со шторами. Первым явным критерием разницы выступает цена, которая у штор несоразмерно больше. К тому же шторы как правило носят гораздо больший объем и закрывают не только окно, но и прилегающий к нему подоконник и в некоторых случаях стены. Жалюзи намного экономичней в этом плане, они служат только для спасения Вашего помещения от назойливого солнца. Вам не придется переплачивать лишние средства.

Строительство беседки из дерева

Пришла летняя пора, и как никогда хочется больше времени проводить на улице. При этом возникает непреодолимое желание расположиться там, где можно удобно присесть, спрятавшись от жаркого солнца. И первое, что нам приходит на ум – беседка.

межкомнатные двери

Конечно, купить межкомнатную дверь, основываясь лишь на этих советах - недостаточно, если бы не еще один, очень полезный совет: не стесняйтесь спрашивать, но узнавайте больше нового о межкомнатных дверях и вы сделаете очень удачное приобретение!

Отправить комментарий

© Все публикации являются собственностью портала Stcrim.com. Любое использование материала только с указанием источника и прямой ссылки на портал Stcrim.com.

Яндекс.Метрика