Чиста вода в офісах.

Дата публикации: 19/12/2013

Сучасна людина більшу частину свого часу проводить на роботі. За статистикою, середній офісний працівник випиває в день 3 чашки чаю або кави. В літній період ця цифра збільшується за рахунок постійного вживання води від спеки. Проте, ніде не опублікована статистика, скільки офісних працівників зіпсували своє здоров'я за рахунок вживання неякісної води зі шкідливими домішками. Будь-який хороший керівник має дбати про здоров'я своїх працівників. Зробити це зовсім не складно.

Доставка чистої води.

Інтернет рясніє пропозиціями по доставці артезіанської води додому та в офіси. Якщо офіс вашої компанії знаходиться в місті Львові, рекомендуємо вам звернути увагу на пропозицію компанії Українські Джерела. Вода видобувається в екологічно чистому районі Львівської області, селі Угринів, за 110 кілометрів від Львова. Вода проходить очистку під дією тиску в 16 атмосфер. Всі шкідливі домішки затримуються на спеціальних фільтрах, без ушкодження природньої артезіанської структури води. Якість води відповідає державним стандартам та підтверджена сертифікатами відповідності і висновками державної санітарно-епідеміологічної експертизи. Вода розливається у полікарбонатні бутлі, місткістю 18,9 літрів. Доставка води здійснюється зранку та ввечері по будням і один раз в субботу, тому, не залежно від графіку роботи вашого підприємства ви можете бути впевнені, що не залишитесь без чистої питної води. Окрім води, Українські Джерела можуть доставити всі необхідні супутні товари: починаючи від чаю та кави, закінчуючи одноразовими ложками та серветками.

Використання кулерів

Для того, щоб пити джерельну воду в офісі було зручніше та приємніше, варто використовувати кулер. Українські Джерела пропонують своїм клієнтам оренду та купівлю кулерів, а саме кулер настільний, з опцією охолодження, кулер настільний, без опції охолодження, помпа механічна, "Blue-Rain", Помпа механічна, "Quick". Немає нічого приємнішого в спекотній літній день, ніж ковток охолодженої артезіанської води. Сучасні моделі кулерів забезпечують як охолодження так і нагрівання води до потрібної температури, для швидкого приготування гарячих напоїв.

Здоров'я - безцінне. Пам'ятайте: здоровий працівник, це ефективний працівник. Тому у здоров'я свого персоналу варто інвестувати. Тим паче, що ціни Українських Джерел одні з найнижчих на ринку доставки питної води.

Другие статьи:

кондиционеры

Кондиционер как устройство, в привычном для нашего понимания виде, впервые появился в начале прошлого столетия и представляет из себя, в первую очередь, специальное устройство для особого изготовления воздуха нужного качества по определенным параметрам.

промышленный пол

Начиная строительство нового здания или реконструкцию старого, важно учитывать назначение будущего объекта. От этого зависит, каким образом будут реализованы работы на том или ином этапе.

Дверные замки Cisa

Завоевавшая популярность и известность в нашей стране марка CISA является лидером по производству фурнитуры для дверей. Компания также предлагает замки для входных дверей. Из нескольких десятков тысяч видов выделим несколько категорий.

Дымоходы сэндвич

Максимально надежный дымоход со слоистой структурой. Каждый слой выполняет свои функции: защищает, изолирует, пропускает вверх. Хотите обладать таким чудом технической мысли, хотите все самое лучшее, но сомневаетесь в своей финансовой состоятельности – забудьте свои сомнения. Наша компания сделает вас счастливым обладателем современного сэндвич дымохода или его модульного собрата с выгодой для вас.

Цвет натяжных потолков

При выборе цвета натяжного потолка следует учитывать множество самых различных факторов, без которых невозможно добиться гармоничного вида всего помещения.

Покупка квартир без риэлторов

Для большинства семей покупка квартиры очень важный и ответственный шаг, в том числе и в финансовом плане. Долго копится первый взнос, берется ипотека. На счету бывает каждая десятка тысяч.

© Все публикации являются собственностью портала Stcrim.com. Любое использование материала только с указанием источника и прямой ссылки на портал Stcrim.com.

Яндекс.Метрика