Чиста вода в офісах.

Дата публикации: 19/12/2013

Сучасна людина більшу частину свого часу проводить на роботі. За статистикою, середній офісний працівник випиває в день 3 чашки чаю або кави. В літній період ця цифра збільшується за рахунок постійного вживання води від спеки. Проте, ніде не опублікована статистика, скільки офісних працівників зіпсували своє здоров'я за рахунок вживання неякісної води зі шкідливими домішками. Будь-який хороший керівник має дбати про здоров'я своїх працівників. Зробити це зовсім не складно.

Доставка чистої води.

Інтернет рясніє пропозиціями по доставці артезіанської води додому та в офіси. Якщо офіс вашої компанії знаходиться в місті Львові, рекомендуємо вам звернути увагу на пропозицію компанії Українські Джерела. Вода видобувається в екологічно чистому районі Львівської області, селі Угринів, за 110 кілометрів від Львова. Вода проходить очистку під дією тиску в 16 атмосфер. Всі шкідливі домішки затримуються на спеціальних фільтрах, без ушкодження природньої артезіанської структури води. Якість води відповідає державним стандартам та підтверджена сертифікатами відповідності і висновками державної санітарно-епідеміологічної експертизи. Вода розливається у полікарбонатні бутлі, місткістю 18,9 літрів. Доставка води здійснюється зранку та ввечері по будням і один раз в субботу, тому, не залежно від графіку роботи вашого підприємства ви можете бути впевнені, що не залишитесь без чистої питної води. Окрім води, Українські Джерела можуть доставити всі необхідні супутні товари: починаючи від чаю та кави, закінчуючи одноразовими ложками та серветками.

Використання кулерів

Для того, щоб пити джерельну воду в офісі було зручніше та приємніше, варто використовувати кулер. Українські Джерела пропонують своїм клієнтам оренду та купівлю кулерів, а саме кулер настільний, з опцією охолодження, кулер настільний, без опції охолодження, помпа механічна, "Blue-Rain", Помпа механічна, "Quick". Немає нічого приємнішого в спекотній літній день, ніж ковток охолодженої артезіанської води. Сучасні моделі кулерів забезпечують як охолодження так і нагрівання води до потрібної температури, для швидкого приготування гарячих напоїв.

Здоров'я - безцінне. Пам'ятайте: здоровий працівник, це ефективний працівник. Тому у здоров'я свого персоналу варто інвестувати. Тим паче, що ціни Українських Джерел одні з найнижчих на ринку доставки питної води.

Другие статьи:

забор из металлического штакетника

Существует огромное количество вариантов для ограждения дачных участков. Это может быть деревянный забор, сетка-рабица, профлист, пластиковые панели, кирпич или камень. Выбор зависит полностью от желания и вкуса хозяина.

Характеристики битумной черепицы

Черепица из битума – это мягкий и гибкий многослойный кровельный материал для покрытия крыш любой конфигурации. Он обладает множеством неоспоримых преимуществ и пользуется большой популярностью при проведении строительных работ.

автобетононасос

Современное строительство предполагает потребление большого количества бетонного раствора. Даже если речь идет о его использовании только при заливке фундамента. А тем более, если возводится здание с использованием технологии бетонного литья.

зеркала мебельные

Еще совсем недавно зеркала в мебели использовались с точки зрения практичности. Именно поэтому, они были незаменимыми атрибутами шкафов и трюмо.

Детская мебель

Современное оформление детской комнаты это очень сложный вопрос, так как в этой комнате должен быть особенный уникальный настрой и соблюдение общего стиля характерного для маленьких детей. Такой мебелью являются в первую очередь кровати, а если детей двое, то лучше всего приобрести двухъярусные кровати.

Отправить комментарий

© Все публикации являются собственностью портала Stcrim.com. Любое использование материала только с указанием источника и прямой ссылки на портал Stcrim.com.

Яндекс.Метрика