Чиста вода в офісах.

Дата публикации: 19/12/2013

Сучасна людина більшу частину свого часу проводить на роботі. За статистикою, середній офісний працівник випиває в день 3 чашки чаю або кави. В літній період ця цифра збільшується за рахунок постійного вживання води від спеки. Проте, ніде не опублікована статистика, скільки офісних працівників зіпсували своє здоров'я за рахунок вживання неякісної води зі шкідливими домішками. Будь-який хороший керівник має дбати про здоров'я своїх працівників. Зробити це зовсім не складно.

Доставка чистої води.

Інтернет рясніє пропозиціями по доставці артезіанської води додому та в офіси. Якщо офіс вашої компанії знаходиться в місті Львові, рекомендуємо вам звернути увагу на пропозицію компанії Українські Джерела. Вода видобувається в екологічно чистому районі Львівської області, селі Угринів, за 110 кілометрів від Львова. Вода проходить очистку під дією тиску в 16 атмосфер. Всі шкідливі домішки затримуються на спеціальних фільтрах, без ушкодження природньої артезіанської структури води. Якість води відповідає державним стандартам та підтверджена сертифікатами відповідності і висновками державної санітарно-епідеміологічної експертизи. Вода розливається у полікарбонатні бутлі, місткістю 18,9 літрів. Доставка води здійснюється зранку та ввечері по будням і один раз в субботу, тому, не залежно від графіку роботи вашого підприємства ви можете бути впевнені, що не залишитесь без чистої питної води. Окрім води, Українські Джерела можуть доставити всі необхідні супутні товари: починаючи від чаю та кави, закінчуючи одноразовими ложками та серветками.

Використання кулерів

Для того, щоб пити джерельну воду в офісі було зручніше та приємніше, варто використовувати кулер. Українські Джерела пропонують своїм клієнтам оренду та купівлю кулерів, а саме кулер настільний, з опцією охолодження, кулер настільний, без опції охолодження, помпа механічна, "Blue-Rain", Помпа механічна, "Quick". Немає нічого приємнішого в спекотній літній день, ніж ковток охолодженої артезіанської води. Сучасні моделі кулерів забезпечують як охолодження так і нагрівання води до потрібної температури, для швидкого приготування гарячих напоїв.

Здоров'я - безцінне. Пам'ятайте: здоровий працівник, це ефективний працівник. Тому у здоров'я свого персоналу варто інвестувати. Тим паче, що ціни Українських Джерел одні з найнижчих на ринку доставки питної води.

Другие статьи:

Асфальтобетонное оборудование

Основными производственными предприятиями, относящимися к дорожному хозяйству, являются асфальтобетонные заводы, сокращенно АБЗ, включающие комплекс зданий, машин, сооружений, специализирующиеся на приготовлении асфальтобетонных, а также битумоминеральных смесей, с помощью которых осуществляется как строительство дорог, так и реконструкция и ремонт слоев дорожного асфальтового покрытия.

Покраска стен в офисе

Стильный и респектабельный офис является визитной карточкой любой компании. Офис – это то место, где от уюта и комфорта зависит эффективность работы сотрудников и фирмы в целом.

Почему популярны кованые лестницы

Кованые лестницы устанавливаются, как внутри помещений, так и снаружи. Входные лестницы, лестницы ландшафтные из кованого железа, подчёркивают стиль дома и его участка.

Строительство дачных домов из бруса

Имея крайне отдаленное представление об этом, мое внимание привлекло строительство дачных домов из бруса, цена на которые показалась достаточно интересной. Я рекомендую посмотреть лучшие в интернете проекты бань из профилированного бруса с верандой.

Регулировка фурнитуры металлопластиковых окон

Как правильно регулировать оконную и дверную фурнитуру, на что обращать внимание и какими инструментами пользоваться.

Особенности изготовления и эксплуатации труб из нержавеющей стали

При использовании фланцев из нержавейки, необходимо чтобы условное давление в трубопроводах было до 1,0 МПа 10 кгс/кВ. см, а температура рабочей области равнялась от -40°С до +200°С. Также фланцы из нержавеющей стали очень просто разбираются.

© Все публикации являются собственностью портала Stcrim.com. Любое использование материала только с указанием источника и прямой ссылки на портал Stcrim.com.

Яндекс.Метрика