Як обрати якісні і надійні вхідні двері?

Дата публикации: 12/11/2014

Вхідні двері Вашої оселі (квартири чи будинку) – це ледь не найосновніше питання, з яким Ви зіткнетесь, коли робитимете ремонт перед остаточним переїздом у нове помешкання. Багато людей готові заплатити більше, але, все ж таки, обрати якісні і надійні  вхідні металеві двері, які захищатимуть і даруватимуть радість. Вони хочуть раз и назавжди обрати двері, щоб прожити з ними багато радісних днів і спокійних ночей.

Найчастіше люди, що обирають вхідні броньовані двері, цікавляться такими питаннями:

Як обрати справді якісні двері?

Для того, щоб обрати дійсно якісні і надійні двері, необхідно звертати увагу на їх конструкцію. Двері зроблені з коробки (кутової чи профільної) і полотна. Якщо двері виготовлені з суцільної профільної коробки, то вони будуть надто товсті, що призведе до того, що Вам доведеться притискати двері ногою під час відкривання і закривання, але значним їх плюсом є чудова теплоізоляція. А кутова коробка дверей – це повна протилежність. Найоптимальніший варіант – це профільно-кутова коробка. Такий варіант буде чудово зберігати тепло, а також буде надзвичайно зручним та практичним. Часто кутові коробки наповнюють спеціальною технічною ватою, що також дозволяє економити на електроенергії та газопостачанні.

Виготовляти двері під замовлення чи купити вже готові?

А на це питання відповідь надзвичайно проста. Насправді, індивідуально замовляти двері є сенс тоді, коли розміри дверної пройми нестандартний, і він не дає можливості придбати готові двері. У випадках, коли Вам необхідні двері стандартних розмірів, то  не варто робити індивідуальне замовлення, так як вони вартують додаткових грошей і зусиль. Також буде менше буде розчарувань, які бувають тоді, коли замовник і виконавець одне одного не до кінця зрозуміли.

Якого класу захисту повинні бути двері, щоб належно захищати те чи інше приміщення?

Сьогодні всі броньовані вхідні двері, якщо вони мають сертифікат, достатньо добре захищають від крадіїв і грабіжників, особливо тих, які «працюють» вандально. Але є однин особливий момент – ці двері мають мати справжній, а не підробний сертифікат, а також відповідати йому. Але якщо існує загроза, або Ви хочете попередити свою оселю від професійних грабіжників, то Вам необхідно звертати особливу увагу на вибір дверних петель і замків. На таких речах взагалі не варто економити, а особливо, якщо Вам може загрожувати небезпека. А що стосується безпосередньо класу дверей, то найоптимальнішими рахуються 3 та 4 класи захисту. Вони можуть нести тільки одну небезпеку – втрата ключа самим власником.

Звісно, що більш багаті та заможні люди часто намагаються вибирати для своєї оселі елітні сталеві двері. Треба пам’ятати, що сучасні двері середньої ціни – це, зазвичай, також якісний виріб, який забезпечить Вам необхідний захист.

Другие статьи:

Строительные гипермаркеты

Во многих городах сегодня открылись большие гипермаркеты строительных материалов и оборудования. Но можно ли доверять этим гигантским организациям, с которыми очень сложно будет соперничать в случае возникновения каких либо споров?

Промышленный топпинг

В настоящее время промышленный топпинг получил достаточно широкое распространение в России и в городе Санкт-Петербурге в частности по той простой причине, поскольку способствует существенному упрощению работы строителей с бетоном.

Системы вентилируемых фасадов

Современная архитектура имеет свои отличительные черты, касается это и навесных вентилируемых фасадов. В любое время фасадам зданий уделяли должное внимание, так как от их оформления во многом зависит внешний вид всего здания, его красота и презентабельный вид.

Преимущества винтовых свай

Винтовая свая - это стальная оцинкованная труба, у которой с одной стороны имеется лопасть, сконструированная специально так, чтобы вворачиваться в грунт. Отличаться эти винтовые сваи могут диаметром, длиной, а значит и стоимостью.

Монтаж точечных LED светильников

Оригинальные и экономичные LED светильники позволяют проводить комфортабельное обустройство любой комнаты в доме. Они легко встраиваются и в натяжные, и в подвесные потолки и не требуют особых умений при проведении данных ремонтных работ.

профнастил для крыши

Цементно-песчаная черепица. Получить такой же декоративный эффект как и керамическая черепица, но за меньшую стоимость можно, выбрав цементно-песчаную черепицу. Выполненная в практически любом цвете, кровля фото будет практически идентично фото кровли из керамической черепицы.

© Все публикации являются собственностью портала Stcrim.com. Любое использование материала только с указанием источника и прямой ссылки на портал Stcrim.com.

Яндекс.Метрика