Як обрати якісні і надійні вхідні двері?

Дата публикации: 12/11/2014

Вхідні двері Вашої оселі (квартири чи будинку) – це ледь не найосновніше питання, з яким Ви зіткнетесь, коли робитимете ремонт перед остаточним переїздом у нове помешкання. Багато людей готові заплатити більше, але, все ж таки, обрати якісні і надійні  вхідні металеві двері, які захищатимуть і даруватимуть радість. Вони хочуть раз и назавжди обрати двері, щоб прожити з ними багато радісних днів і спокійних ночей.

Найчастіше люди, що обирають вхідні броньовані двері, цікавляться такими питаннями:

Як обрати справді якісні двері?

Для того, щоб обрати дійсно якісні і надійні двері, необхідно звертати увагу на їх конструкцію. Двері зроблені з коробки (кутової чи профільної) і полотна. Якщо двері виготовлені з суцільної профільної коробки, то вони будуть надто товсті, що призведе до того, що Вам доведеться притискати двері ногою під час відкривання і закривання, але значним їх плюсом є чудова теплоізоляція. А кутова коробка дверей – це повна протилежність. Найоптимальніший варіант – це профільно-кутова коробка. Такий варіант буде чудово зберігати тепло, а також буде надзвичайно зручним та практичним. Часто кутові коробки наповнюють спеціальною технічною ватою, що також дозволяє економити на електроенергії та газопостачанні.

Виготовляти двері під замовлення чи купити вже готові?

А на це питання відповідь надзвичайно проста. Насправді, індивідуально замовляти двері є сенс тоді, коли розміри дверної пройми нестандартний, і він не дає можливості придбати готові двері. У випадках, коли Вам необхідні двері стандартних розмірів, то  не варто робити індивідуальне замовлення, так як вони вартують додаткових грошей і зусиль. Також буде менше буде розчарувань, які бувають тоді, коли замовник і виконавець одне одного не до кінця зрозуміли.

Якого класу захисту повинні бути двері, щоб належно захищати те чи інше приміщення?

Сьогодні всі броньовані вхідні двері, якщо вони мають сертифікат, достатньо добре захищають від крадіїв і грабіжників, особливо тих, які «працюють» вандально. Але є однин особливий момент – ці двері мають мати справжній, а не підробний сертифікат, а також відповідати йому. Але якщо існує загроза, або Ви хочете попередити свою оселю від професійних грабіжників, то Вам необхідно звертати особливу увагу на вибір дверних петель і замків. На таких речах взагалі не варто економити, а особливо, якщо Вам може загрожувати небезпека. А що стосується безпосередньо класу дверей, то найоптимальнішими рахуються 3 та 4 класи захисту. Вони можуть нести тільки одну небезпеку – втрата ключа самим власником.

Звісно, що більш багаті та заможні люди часто намагаються вибирати для своєї оселі елітні сталеві двері. Треба пам’ятати, що сучасні двері середньої ціни – це, зазвичай, також якісний виріб, який забезпечить Вам необхідний захист.

Другие статьи:

облицовки камина

Существует огромное разнообразие видов облицовки камина – это и классический тип, отделанный белым мрамором, и английский тип облицовки с натуральным камнем и чугунным литьем и даже камины, выполненные в традициях Западной Украины, стилизованные под печь, но самый лучший камин получается, если облицовка у него выполнена индивидуально и своими руками.

купить итальянскую люстру

Самый изысканный дизайн интерьера тускнеет и не оказывает должного эстетического воздействия, если не продуманы решения по освещению и правильно не подобраны осветительные приборы.

отделка фасадов сайдингом

Самым простым, но одновременно и эффектным способом преобразования фасада до степени неузнаваемости является отделка фасадов сайдингом или стеновыми панелями. В первую очередь, это гарантирует практически мгновенный декоративный эффект.

Изготовление лестниц на заказ

Классика, в процессе строительных работ и дизайна помещений, всегда была и будет востребована. Деревянные лестницы являются одними из самых ярких представителей данного стиля.

 
тротуарная брусчатка

Брусчатка считается основным и наиболее качественным материалом для благоустройства любых территорий. Вот, например, Западная Европа уже очень давно перешла на этот вид благоустройства, и уже больше чем сто лет такая тротуарная плитка продолжает радовать глаз европейцев.

bani-svoimi-rukami

Строительство бани своими руками - сложный, но уникальный жизненный опыт. Самая достойная награда за свой труд – это готовый результат, русская баня лечит тело от болезни, полностью улетучивает усталость, восстанавливает силы организма и препятствует образованию лишнего веса.

© Все публикации являются собственностью портала Stcrim.com. Любое использование материала только с указанием источника и прямой ссылки на портал Stcrim.com.

Яндекс.Метрика