Тижневик “Пропоную роботу”

Дата публикации: 16/03/2019

Даний сайт є розширеною електронною версією однойменного тижневика із зручним інтерфейсом та інформативним змістом. Він допомагає роботодавцям підібрати персонал для своїх підприємств, а шукачі роботи можуть знайти тут http://pro-robotu.ua/appl.php  для себе підходящі вакансії. Видання існує з 1996 року і добре зарекомендувало себе у галузі працевлаштування. На тижневик можна підписатися прямо з сайту, якщо перейти за посиланням до спеціальної форми замовлення, до того ж віднедавна відкрито нову послугу – підписку на онлайн-версію журналу. За бажанням відвідувач може також переглянути і його архівні номери.

Тижневик “Пропоную роботу” розповсюджується переважно у Києві та Київській області та містить у собі оголошення про вакансії тільки у столичному регіоні. Проте відгукнутися на них можуть жителі будь-якого іншого регіону України – зручність користування ресурсом полягає у тому, що усі оголошення, розміщені у тижневику, потрапляють також і на сайт.
Роботодавець може розмістити свою вакансію на передбаченій для цього сторінці. Після заповнення спеціальної форми його оголошення потрапить у найближче видання тижневика.

Для полегшення пошуку роботи претендентом, на іншій сторінці сайту усі вакансії розподілені по спеціалізаціях. А для бажаючих знайти роботу у своєму регіоні внизу головної сторінки є посилання на Всеукраїнський портал пошуку роботи Jobs.ua, який є проектом того ж видавництва, – там вакансії класифіковані перш за все по містах нашої країни. Крім того, на сайті фахівець може також розмістити своє резюме.

З іншого видання тої ж редакції - “Навчання та професійні курси” – можна довідатися про заклади освіти, які існують в Україні. Кожний номер журналу містить корисні поради щодо навчання та інтерв'ю з різними відомими людьми. Інформацію про нього теж можна знайти на сайті.

З перших хвилин перегляду ресурсу особливу увагу привертає до себе ліва частина сторінки. Там у випадковому порядку виступають назви цікавих статей на тему працевлаштування. Шукачеві, у якого є хоча б кілька вільних хвилин, варто зупинитися на цьому напіврозважальному розділі, тому що поради, описані в ньому, можуть стати у пригоді. Тут розповідається і про те, як правильно писати резюме, і про те, як успішно пройти випробувальний термін; про те, що говорити чи не говорити на співбесіді, і навіть про те, як красиво відмовитися від роботи, яку ви не хочете виконувати тощо. Статті написані як українською, так і російською мовами.

“Пропоную роботу” містить також окрему сторінку пошуку по сайту, сторінки з тематичними інтерв’ю, з Кодексом законів України “Про працю”, з контактами та описом діяльності видавництва. Є посилання на численні винагороди, отримані за час його існування. Додатково внизу є перелік дев’яти інших його онлайн-проектів.

Другие статьи:

Основные преимущества строительства деревянных домов

Когда фундамент будущего деревянного дома готов, начинается сборка самого деревянного сруба, в это время укладываются брус или бревна, при этом, если в это время появляются щели, их необходимо сразу же удалить, чаще всего для этого используется синтепон или жгут.

Деревянная баня из бревна

Дерево это материал, который как никакой другой подходит для бани. Поэтому все чаще можно видеть ведущееся строительство бани из оцилиндрованного бревна. Такими срубами, радующими глаз своей красотой, уже застроены многие участки в различных уголках страны.

жалюзи на балкон

В последнее время в нашей стране балкон все чаще становится полноценной комнатой, а не обычным подсобным помещением. Если балкон планируется использовать именно как комнату отдыха или мастерскую, то и уделять ему внимания нужно не меньше, чем остальным помещениям в квартире или доме.

регистрация НКО

Организации, целью создания которых является не получение прибыли, а другие цели (благотворительные, образовательные, культурные, социальные), называются некоммерческими организациями НКО. Они могут создаваться в различных сферах общественной деятельности: научных, юридических, охраны здоровья, культуры и спорта, достижения общественных благ, консультирования граждан и многих других.

Кабельный крепеж для электромонтажа

При строительстве и ремонте зданий неотъемлемой частью являются электромонтажные работы. При монтаже открытой проводки, специалисты используют специальные крепления. Они позволяют быстро и качественно произвести прокладку кабеля в здании или помещении.

вариант подоконника

При ремонтных работах все старые подоконники также подлежат замене, но вот варианты выбора новых часто сложно определить. Самыми практичными тут считаются варианты из искусственного камня, где их характеристики включают устойчивость к воде и перепадам температуры, а внешний вид достаточно красив. Такие подоконники не имеют трещин, а еще следов грязи на них видно не будет.

 
© Все публикации являются собственностью портала Stcrim.com. Любое использование материала только с указанием источника и прямой ссылки на портал Stcrim.com.

Яндекс.Метрика