Компанія «Стальсервіс» Київський лідер з продажу металопрокату.

Дата публикации: 16/05/2014

У цій статті я хотів би поділитися з читачем своїми враженнями про компанію «Стальсервіс» з міста Києва, яка вже досить багато років займається реалізацією металопрокату. Як підприємець, я вже близько 6 років маю справу з цією фірмою, тому в мене є що розповісти.

Коли моє фермерське господарство ще починало свою діяльність в далекому 2008 році, досить гостро стояло питання – де взяти якісний металопрокат Київ для розбудови складів та теплиць. Саме тоді друзі порекомендували мені молоду київську фірму «Стальсервіс» (її сайт - ssc.org.ua), мовляв, там і персонал привітний, і зручне місцезнаходження… Спочатку не повірив, але після стількох років співпраці скажу правду – вони не помилялись.

Насамперед вразило те, що металобаза зручно розташована і, звичайно ж, вразив і асортимент продукції, яка має всі сертифікати та відповідає стандартам якості. Я би навіть так сказав – сталь, як в добрі радянські часи! Не зважаючи на всі вищенаведені переваги, хочу зазначити, що ціни тут теж доволі конкурентоспроможні. Адже все залежить від якості товару: бажаєте економити – купуйте дешеве, але про якість тоді не має бути розмов. Якщо бажаєте «строїти на віка» - в цій компанії знайдете те що треба.

Я навмисно назвав «Стальсервіс» лідером в цій галузі, адже такі властивості притаманні лише справжнім лідерам. Якщо говорити про персонал, то можна зазначити одне – це професіонали, можливо, досить гучно сказано, але це саме так. Люди тут працюють привітні, вони і підкажуть, який метал потрібен для яких цілей, якщо ви розгубились в цьому розмаїтті продукції, і зручний час доставки з вами узгодять. Також ті чи інші елементи металоконструкцій клієнта тут можна порізати на потрібні розміри. Повірте, це дуже зручно.

Стосовно доставки, можу зазначити одне: тут все як у справжнього лідера галузі – ваш товар привезуть практично в усі великі населенні пункти України (у Вінницю, Житомир, Хмельницький, Чернігів, Рівне, Луганськ, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Херсон, Миколаїв, Запоріжжя і Одесу) і навіть у Крим. З приводу транспорту, продукцію можливо доставляти як своїм автомобільним транспортом, так і користуючись послугами експедитора, тут для цього все є. Компанія «Стальсервіс» володіє дилерськими перевагами від виробників металопрокату, завдяки яким ви отримаєте товар високої якості за доступними цінами в стилі строки.

Взагалі про дану компанію можна розповідати довго, тому, якщо ви директор будівельної компанії або фермер, навіть, якщо ви просто пересічний покупець, спробуйте купувати в «Стальсервісі» - вам обов’язково сподобається.

Другие статьи:

очистить участок от ветхих строений

Иногда возникает срочная необходимость очистить участок от ветхих строений, строительного мусора и прочего бытового хлама. Если работы очень много, а справиться в одиночку вы не сможете, на помощь приходит спецтехника. С еt помощью можно выполнить любые виды работ, тем самым не только освободив территорию, но и облегчив себе задачу.

Запах после пожара

Не пугайтесь перед трудностями, которые ждут вас после пожара. Все решаемо. Первоначально уберите всю мебель из квартиры. И тогда едкий запах гари и копоти в квартире уменьшится. После этого можно приступать к очистным и ремонтным работам.

лазерные нивелиры

Лазер нивелир используют домашние умельцы и современные профессиональные строители. Существуют точечные и ротационные лазеры и нивелиры, их применение зависит от типа, так наиболее простыми в использовании считаются лазерные уровни и ими пользуются начинающие строители или домашние мастера.

Земельные инвестиции для рядовых граждан

Инвестиции в земельные участки в Подмосковье – самые прибыльные на сегодняшний день. Ведь стремление жителей мегаполиса к размеренной и комфортной сельской жизни с каждым годом все больше.

Натяжные потолки
Натяжные потолки уже давно являются не только дополнительным украшением современных стилей интерьера, но и несут в своей эксплуатации много других положительных качеств, достоинств о которых поговорим ниже. Натяжные потолки из пленки ПВХ весьма прочные и надежные потолочные, современные конструкции, которых на рынках и в магазинах для строительства и ремонта достаточно много, различных видов. Конечно же и цены на натяжные потолки из пленки ПВХ отличаются между собой, к примеру простые глянцевые натяжные потолки обойдутся для покупки дешевле, чем зеркальные натяжные потолки с пленкой ПВХ, и так далее. 
Этапы строительства коммерческой недвижимости

Приобретение недвижимости — всегда выгодное капиталовложение. Особенно ценятся земельные участки в крупных городах. Эта особенность определяется возможностью получения повышенных дивидендов в будущем.

© Все публикации являются собственностью портала Stcrim.com. Любое использование материала только с указанием источника и прямой ссылки на портал Stcrim.com.

Яндекс.Метрика