Компанія «Стальсервіс» Київський лідер з продажу металопрокату.

Дата публикации: 16/05/2014

У цій статті я хотів би поділитися з читачем своїми враженнями про компанію «Стальсервіс» з міста Києва, яка вже досить багато років займається реалізацією металопрокату. Як підприємець, я вже близько 6 років маю справу з цією фірмою, тому в мене є що розповісти.

Коли моє фермерське господарство ще починало свою діяльність в далекому 2008 році, досить гостро стояло питання – де взяти якісний металопрокат Київ для розбудови складів та теплиць. Саме тоді друзі порекомендували мені молоду київську фірму «Стальсервіс» (її сайт - ssc.org.ua), мовляв, там і персонал привітний, і зручне місцезнаходження… Спочатку не повірив, але після стількох років співпраці скажу правду – вони не помилялись.

Насамперед вразило те, що металобаза зручно розташована і, звичайно ж, вразив і асортимент продукції, яка має всі сертифікати та відповідає стандартам якості. Я би навіть так сказав – сталь, як в добрі радянські часи! Не зважаючи на всі вищенаведені переваги, хочу зазначити, що ціни тут теж доволі конкурентоспроможні. Адже все залежить від якості товару: бажаєте економити – купуйте дешеве, але про якість тоді не має бути розмов. Якщо бажаєте «строїти на віка» - в цій компанії знайдете те що треба.

Я навмисно назвав «Стальсервіс» лідером в цій галузі, адже такі властивості притаманні лише справжнім лідерам. Якщо говорити про персонал, то можна зазначити одне – це професіонали, можливо, досить гучно сказано, але це саме так. Люди тут працюють привітні, вони і підкажуть, який метал потрібен для яких цілей, якщо ви розгубились в цьому розмаїтті продукції, і зручний час доставки з вами узгодять. Також ті чи інші елементи металоконструкцій клієнта тут можна порізати на потрібні розміри. Повірте, це дуже зручно.

Стосовно доставки, можу зазначити одне: тут все як у справжнього лідера галузі – ваш товар привезуть практично в усі великі населенні пункти України (у Вінницю, Житомир, Хмельницький, Чернігів, Рівне, Луганськ, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Херсон, Миколаїв, Запоріжжя і Одесу) і навіть у Крим. З приводу транспорту, продукцію можливо доставляти як своїм автомобільним транспортом, так і користуючись послугами експедитора, тут для цього все є. Компанія «Стальсервіс» володіє дилерськими перевагами від виробників металопрокату, завдяки яким ви отримаєте товар високої якості за доступними цінами в стилі строки.

Взагалі про дану компанію можна розповідати довго, тому, якщо ви директор будівельної компанії або фермер, навіть, якщо ви просто пересічний покупець, спробуйте купувати в «Стальсервісі» - вам обов’язково сподобається.

Другие статьи:

установить дверь из массива

Если вы решили произвести капитальный ремонт своими руками, то рано или поздно столкнетесь с необходимостью установки дверей у себя в квартире или доме. Стоит отметить, что процесс установки двери отнимает довольно большое количество времени, поэтому вам следует настроиться на долгую работу.

кондиционер

Выбор кондиционера очень ответственный шаг, к которому необходимо отнестись серьезно. Чтобы решить какой кондиционер лучше, во-первых, надо обратить внимание на мощность кондиционера, так как от этого зависит, насколько быстро кондиционер создаст нужный температурный режим.

профнастил для крыши

Состоящая из керамической черепицы кровля обладает красивыми оттенками (например, красно-коричневая черепица). Но керамическая черепица привлекательна не только визуально. Она обладает очень высокими звукоизоляционными и огнеупорными свойствами, не подвергается коррозии, устойчива к перепаду температуры.

не работает газовая колонка

Газ – опасное вещество, поэтому при отсутствии специальных знаний не стоит чинить самостоятельно работающие на нем водонагреватели. Своевременный ремонт газовых колонок должны осуществлять профессионалы.

надійні вхідні двері

Багато людей готові заплатити більше, але, все ж таки, обрати якісні і надійні  вхідні металеві двері, які захищатимуть і даруватимуть радість.

проектирование заводов

Проектирование завода имеет свои особенности. Во время создания проекта нужно изучить все нюансы и технологии будущего предприятия. Размещение промышленных цехов, подсобных помещений следует проводить в полном соответствии с параметрами будущего производственного процесса

© Все публикации являются собственностью портала Stcrim.com. Любое использование материала только с указанием источника и прямой ссылки на портал Stcrim.com.

Яндекс.Метрика