Компанія «Стальсервіс» Київський лідер з продажу металопрокату.

Дата публикации: 16/05/2014

У цій статті я хотів би поділитися з читачем своїми враженнями про компанію «Стальсервіс» з міста Києва, яка вже досить багато років займається реалізацією металопрокату. Як підприємець, я вже близько 6 років маю справу з цією фірмою, тому в мене є що розповісти.

Коли моє фермерське господарство ще починало свою діяльність в далекому 2008 році, досить гостро стояло питання – де взяти якісний металопрокат Київ для розбудови складів та теплиць. Саме тоді друзі порекомендували мені молоду київську фірму «Стальсервіс» (її сайт - ssc.org.ua), мовляв, там і персонал привітний, і зручне місцезнаходження… Спочатку не повірив, але після стількох років співпраці скажу правду – вони не помилялись.

Насамперед вразило те, що металобаза зручно розташована і, звичайно ж, вразив і асортимент продукції, яка має всі сертифікати та відповідає стандартам якості. Я би навіть так сказав – сталь, як в добрі радянські часи! Не зважаючи на всі вищенаведені переваги, хочу зазначити, що ціни тут теж доволі конкурентоспроможні. Адже все залежить від якості товару: бажаєте економити – купуйте дешеве, але про якість тоді не має бути розмов. Якщо бажаєте «строїти на віка» - в цій компанії знайдете те що треба.

Я навмисно назвав «Стальсервіс» лідером в цій галузі, адже такі властивості притаманні лише справжнім лідерам. Якщо говорити про персонал, то можна зазначити одне – це професіонали, можливо, досить гучно сказано, але це саме так. Люди тут працюють привітні, вони і підкажуть, який метал потрібен для яких цілей, якщо ви розгубились в цьому розмаїтті продукції, і зручний час доставки з вами узгодять. Також ті чи інші елементи металоконструкцій клієнта тут можна порізати на потрібні розміри. Повірте, це дуже зручно.

Стосовно доставки, можу зазначити одне: тут все як у справжнього лідера галузі – ваш товар привезуть практично в усі великі населенні пункти України (у Вінницю, Житомир, Хмельницький, Чернігів, Рівне, Луганськ, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Херсон, Миколаїв, Запоріжжя і Одесу) і навіть у Крим. З приводу транспорту, продукцію можливо доставляти як своїм автомобільним транспортом, так і користуючись послугами експедитора, тут для цього все є. Компанія «Стальсервіс» володіє дилерськими перевагами від виробників металопрокату, завдяки яким ви отримаєте товар високої якості за доступними цінами в стилі строки.

Взагалі про дану компанію можна розповідати довго, тому, якщо ви директор будівельної компанії або фермер, навіть, якщо ви просто пересічний покупець, спробуйте купувати в «Стальсервісі» - вам обов’язково сподобається.

Другие статьи:

Выбор деревянных межкомнатных дверей

Если вы задумались над вопросом о выборе материала отделки межкомнатных дверей, значит, у вас есть возможности для покупки разных вариантов.

Дератизационная система

Описание изделия ОЗДС

Металлические шкафы для раздевалок

Шкафы металлические для раздевалок - лучший выбор на данный день. Почему? Постоянное пользование тем или иным предметом становится причиной различных повреждений этого предмета, его выхода из строя.

[title-raw]

Кислород всегда окружал нас, он представляет собой особый уникальный химический элемент, который используется во многих сферах деятельности. Сейчас кислород используется в медицине, промышленных производствах, металлургии и многих сельских хозяйствах.

сантехника в интернете

Всё чаще современные люди стремятся открывать новые пути приобретения тех или иных вещей наиболее удобным, простым и надёжным способом. Именно поэтому покупка товаров в интернете стала в последние годы одной из самых востребованных форм подобной сделки.

Котлы и радиаторы

Современный рынок отопительных систем предлагает сегодня покупателю довольно широкий выбор довольно сложных инструментов, оборудования и материалов, для создания в доме, коттедже, в офисе или на производстве собственной системы отопления. Хорошая современная отопительная система должна быть не только удобной в эксплуатации и надежной, но и  что в наше время становится наиболее важным, эффективной и экономной.

© Все публикации являются собственностью портала Stcrim.com. Любое использование материала только с указанием источника и прямой ссылки на портал Stcrim.com.

Яндекс.Метрика